DCX-250 Xpert przecinarka Rubi, 1250mm

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 8 400,00 zł

Cena regularna:

8400.00
Cena netto: 6 829,27 zł

Cena regularna:

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Rubi
Kod produktu: 52960
Pin It

Opis

  • Profesjonalne przecinarki RUBI DCX-250 Xpert przeznaczone są do intensywnego cięcia płytek gresowych (BIa) oraz wszelkich innych rodzajów płytek ceramicznych (BIIa / BIIb / BIII / AIb), umożliwiając też okazjonalne cięcie płytek z kamienia naturalnego.
  • Konstrukcja przecinarek DCX-250 Xpert składa się ze wzmocnionego aluminiowego korpusu z innowacyjnym systemem potrójnej belki i stalowymi frontami, co zapewnia stabilność i sztywność całej obudowy.
  • Ruchoma głowica DCX-250 Xpert jest przesuwna po sztywnej aluminiowej prowadnicy. Przesuwna głowica ma także możliwośc ruchu pionowego, co pozwala na zagłębianie się w przecinany materiał oraz dostosowanie głębokości cięcia do potrzeb użytkownika.
  • Przecinarki elektryczne DCX-250 Xpert firmy RUBI są wyposażone w system chłodzenia C3 Phyton, który umożliwia regulację punktu dopływu wody w zależności od grubości materiału, dzięki czemu woda trafia bezpośrednio w punkt cięcia. System C3 Phyton pozwala zwiększyć wydajność chłodzenia oraz ogranicza rozbryzg i utratę wody. Wydajniejsze chłodzenie pomaga zwiększyć wydajność tarczy diamentowej.
  • System chłodzenia DCX-250 Xpert posiada podwójny stalowy dekanter dla bardziej efektywnego odzysku zużytej wody, skierowany do zewnętrznego zbiornika wody o pojemności 30 litrów. Dzięki zastosowaniu zbiornika zewnętrznego jego czyszczenie i opróżnianie jest łatwe i szybkie.
  • Modele z serii DCX-250 Xpert posiadają wzmocnione uchwyty i kółka (typu terenowego), które zapewniają łatwy transport i obsługę przecinarek. Składane i wzmocnione nogi posiadają system szybkiego blokowania oraz zabezpieczenie zapobiegające przypadkowemu złożeniu podczas pracy i przesunięciu maszyny w trakcie realizacji cięcia. Dodatkowo DCX posiadają precyzyjną regulację poziomu ustawienia stołu.
  • W celu ochrony zdrowia użytkowników, przecinarka DCX-250 Xpert jest wyposażona w opatentowany i certyfikowany przez TNO* system ZERO DUST. Dzięki redukcji cząstek pyłu powstających podczas cięcia, umożliwia on obniżenie zawartości w powietrzu krzemionki z materiałów ceramicznych i kamieni naturalnych do bezpiecznego poziomu.
  • * wartości „bezpiecznej ekspozycji” na wdychane cząsteczki pyłu kwarcowego w „strefie inhalacji użytkownika”, co pozwala na nieprzerwaną obsługę przecinarki elektrycznej RUBI do 3 godzin dziennie*  przy cięciu płytek ceramicznych oraz 1 godzinę przy cięciu kamienia naturalnego w zamkniętej i niewentylowanej przestrzeni 15 m3.
 
 
 
 

Dane techniczne

Moc znamionowa 1500 W
Grubość ukosowania 50 mm
Zasilanie 230 V
Prędkość obrotowa 2750 / min
Średnica tarczy tnącej 250 x 25,4 mm
Długość x szerokość x wysokość 1920 x 740 x 1300 mm
Długość cięcia 1250 mm
Wielkość płytki przy cięciu po przekątnej 885 x 885 mm
Maksymalna grubość cięcia w 1 lub 2 przejściach 60 / 90 mm
Ciężar 78 kg
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl