Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Wraz z upowszechnieniem się gresu jako popularnego materiału ceramicznego twardość płytek stała się jednym z podstawowych problemów wykonawców. Obecnie równolegle z wdrożeniem nowych procesów produkcyjnych, stosowaniem płytek gresowych jako najbardziej podstawowych oraz z coraz większą dostępnością płytek wielkoformatowych oraz wielkopowierzchniowych spieków kwarcowych kluczowa stała się koncepcja tzw. trudności łamania płytek. Na tę trudność składa się kombinacja 4 cech: twardości, grubości, wykończenia powierzchni oraz wewnętrznych naprężeń w materiale.W celu cięcia materiałów o największej trudności RUBI oferuje gamę noży tnących serii EXTREME.

Kółka w nożach tnących EXTREME są wykonane z węglika spiekanego o najwyższej jakości, specjalnie powlekanego warstwą węglika tytanu. Dzięki temu kółka tnące RUBI EXTREME są bardziej odporne na ścieranie powierzchniowe podczas użytkowania. Dodatkowo kółka tnące EXTREME są zamontowane na łożysku, które całkowicie eliminuje tarcie pomiędzy kółkiem, a osią, na której jest osadzone. To połączenie przekłada się na odczuwalnie najpłynniejszą pracę kółka tnącego EXTREME, zdecydowanie lepszą od pozostałych, a żywotność noża wynosi 300% w porównaniu do noży tnących serii SILVER (w tych samych warunkach użytkowania).

Gama noży tnących EXTREME została specjalnie zaprojektowana i jest zalecana do wykonywania cięć w materiałach ceramicznych o bardzo nierównej i strukturalnej powierzchni.Noże tnące EXTREME z trzpieniem o średnicy 10 mm pracują na przecinarkach RUBI serii TS-MAX, TR-MAGNET, HIT-N oraz SPEED-MAGNET, te z trzpieniem 12 mm na modelach TZ oraz TX-MAX. Ponadto pojedyncze kółka tnące RUBI EXTREME (bez trzpienia) są przeznaczone do przecinarek TQ, TP-T i TP-S oraz SLIM CUTTER z gamy SLAB SYSTEM przeznaczonych do cięcia płyt wielkoformatowych.

Noże i kółka tnące

Nóż  TX/TZ  8 mm PLUS, Rubi Nóż TX/TZ 8 mm PLUS, Rubi
Producent: Rubi
Cena:

62,00 zł

Cena netto: 50,41 zł

szt.
zobacz więcej
Nóż 18 mm GOLD, Rubi Nóż 18 mm GOLD, Rubi
Producent: Rubi
Cena:

79,00 zł

Cena netto: 64,23 zł

szt.
zobacz więcej
Nóż TX/TZ 10 mm GOLD Nóż TX/TZ 10 mm GOLD
Producent: Rubi
Cena:

77,00 zł

Cena netto: 62,60 zł

Nóż z kółkiem 8 mm, Rubi Nóż z kółkiem 8 mm, Rubi
Producent: Rubi
Cena:

44,00 zł

Cena netto: 35,77 zł

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl